18 kwietnia

Hiszpanskaksiazka.pl - miejsce dla kochających literaturę w języku hiszpańskim

¡Hola! Chciałabym się z Wami podzielić moim niedawnym odkryciem - stroną hiszpanskaksiazka.pl Jeśli, tak jak ja, kochacie język hiszpański, to jest to miejsce dla Was.

Hiszpańska Książka to młode wydawnictwo będące projektem Centrum Języka Hiszpańskiego LA MANCHA, które już od 10 lat prowadzi kursy z języka hiszpańskiego w Gdyni.

Na stronie hiszpanskaksiazka.pl znajdziecie literaturę w języku hiszpańskim tak znanych i lubianych pisarzy jak Carlos Ruiz Zafón, Ildefonso Falcones, Mario Vargas Llosa czy Isabel Allende. Odrębną kategorię stanowi często poszukiwana w Polsce literatura hiszpańska dla dzieci. Moją uwagę zwróciły natomiast książki współczesnych autorów - Carlos'a Montero, Elísabet Benavent czy Fernando J. Múñez'a, które zostały zekranizowane i są obecnie dostępne w wersji hiszpańskojęzycznej na Netflixie (polskie tytuły w kolejności: Bałagan, jaki zostawisz, Valeria, Kucharka z Castamar). 

Oprócz literatury pięknej hiszpanskaksiazka.pl oferuje także szeroką ofertę podręczników na nauki hiszpańskiego, jak również nowoczesnych ebooków stanowiących atrakcyjne urozmaicenie zajęć na różnych poziomach. Znajdziecie tam między innymi ciekawe opowiadania z serii AVENTURAS zawierające ćwiczenia oparte o autorskie teksty przybliżające kulturę krajów hiszpańskojęzycznych. Mnie jako lektorkę języka hiszpańskiego zainteresowała szczególnie propozycja PROYECTO MATURA. Są to pierwsze na polskim rynku książki w wersji elektronicznej pomagające maturzystom (i nie tylko) w powtórzeniu zagadnień gramatycznych oraz leksykalnych pod kątem nowej matury z języka hiszpańskiego. Obecnie sama chętnie korzystam z tej serii ebooków pracując z maturzystami przygotowującymi się do jednego z ważniejszych w życiu egzaminów. 


Kolejną ciekawostką jaką oferuje hiszpanskaksiazka.pl jest magazyn w wersji elektronicznej EL MUNDO HISPANO. W każdym numerze tego kwartalnika znajdziecie artykuły na różnych poziomach zaawansowania, które pomogą Wam lepiej poznać szeroko pojętą kulturę krajów hiszpańskojęzycznych oraz szlifować język hiszpański. Każdy tekst zawiera praktyczny glosariusz z najważniejszymi terminami zawartymi w artykule. Ten magazyn polecam wszystkim ciekawym świata, zarówno uczniom, jak i nauczycielom oraz lektorom hiszpańskiego do wykorzystania jako materiał dodatkowy na zajęciach. 

Reasumując, warto odwiedzić Hiszpańską książkę ze względu na następujące korzyści:

  • Duża różnorodność materiałów - dzięki temu możecie uczyć suę hiszpańskiego w sposób dostosowany do Waszych potrzeb oraz zainteresowań.
  • Produkty dobrane przez zespół profesjonalistów specjalizujących się w nauczaniu języka hiszpańskiego. Dzięki temu nie musicie się martwić o jakość materiałów. 
  • Wygodne zakupy online - bez wychodzenia z domu, z dostawa prosto pod drzwi oraz darmową wysyłką od 150 złotych.
  • Liczne pakiety promocyjne oraz zniżki. Obecnie z okazji nadchodzącego Światowego Dnia Książki do dnia 23.04.2023 otrzymacie 10% zniżki na hasło: DZIENKSIAZKI.
Zapraszam Was serdecznie do odwiedzenia strony hiszpanskaksiazka.pl i odkrycia bogactwa książek i materiałów interaktywnych, które pomogą Wam opanować język Cervantesa. Dajcie znać w komentarzach czy znaleźliście tam coś dla siebie. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Wszystko o Hiszpanii , Blogger